Bajrush Berisha-Ditë Bajrami

Похожее видеоЕще от: Gjalleria Islame

Ajo dhe Ajo-Naim Hoxha
 
1:47
Просмотров: 132902
Valdete Bajrami - Thuaj me zemer La ilahe ila llah
 
3:35
Просмотров: 206912
O ZOT,FURNIZOMÊ ME VAJZÊ !!
 
1:42
Просмотров: 62593
Valdete Bajrami - O Muhamed o i derguar
 
2:48
Просмотров: 87009
Bajrush Berisha - Ya nebi Selam alejke
 
4:13
Просмотров: 58301
RRËFIMI PËR PLAKËN QË VDIQ NË SEXHDE
 
3:38
Просмотров: 77859
Gold AG -Pse u pendova rrëfen në Radio Pendimi
 
3:5
Просмотров: 112948
KUR E DONÊ NJÊ GRUA BURRIN E SAJ?!
 
1:59
Просмотров: 67381
Haku i Nënës-Naim Hoxha
 
2:54
Просмотров: 55000
Për Nënën-Naim Hoxha
 
3:16
Просмотров: 63287
Оценок: 144 | Просмотров: 56372
http://www.gjalleria-islame.com

Комментарии (24)

Fatime Zulfiji (1 месяц назад)
zoti te ruj bre bajrush se shum shum bukur ke zo bilbili tfala prnderve ju
pershendes
Hasima Ferizaj (8 мес. назад)
Mashallah o dajal
Elmedin salijaj (1 год назад)
shum e mir kjo ilahi
Toni lapraksi (2 г. назад)
ky esht funi botes madhalla zoti ja ka dhen zerim e embele islame
Ensar fejzullai (1 год назад)
Shum ilahi e mir , zoti te ruajt Bajrush
LULJETAA ismaili (2 г. назад)
ALLAHU E SHPRBLEFT KET DJAL
Cimi bina (2 г. назад)
Mashalla sa zanin ebukur ve vazhda se za shum bukur bilbyl epaske mashalla
Ali HackKod (2 г. назад)
ALLAHU E RUJT BAJRUSHIN, MOS I LE O ALLAH FEMIJT JETIMA ,JEPJU TE GJITH TE
MIRAT JETIMAVE KU DO QE JAN NE BOT
Malsor bilbili (1 год назад)
shum e mir ilahia allhu te shperbleft?
Berisa Burim (2 г. назад)
allahu te ruajt edhe ty dhe familjen tende
TallavaRecNow Gashi (2 г. назад)
allau te sgperpeft mashallah shum respect
Shekeri75 (2 г. назад)
Zoti te shperbleftë na knaqe zemrat me këtë zë të bukur dhe ilahi
emocionuse. Zoti te ruajt dhe hajr ne jetë te dhasht.
Muhamed Smajli (2 г. назад)
maschohllah
Geni bossi (1 год назад)
Bravo o vella :D
Ladi Rekaj (2 г. назад)
All-llahu e ruajt kyte djal sa bukur e kendon kyte ILAHI ..
Harisa krasniqi (2 г. назад)
allahi te shperbleft per kete ilahi shume te mir
B. Llapjani (2 г. назад)
Shumë mir All-llahu të ruajt inshallah dhe të jept dijeni ma tepër për
Islam të punosh,se me të vërtet i talentuar me zërin e ëmbel . es selamun
alejkum we rahmetullah.,
Muhamed alija (2 г. назад)
selam alykym shum mir bajrush allahu te shprebleft met ket ilahi dhe zanin
e ambel pershendetje nga ARBENI USA
Suzi H (2 г. назад)
hej muzika imir okej
Astrit berisha (2 г. назад)
Kush eshte bre ky qe eka bo dislike aka tru ky mas pari meja ngu fjalt e
mira e zerin e mire mashallah qe jaka dhan Allahu e qe po e shfytzon per
mire e jo per muzika harame.Allahu e ruajt.