Квітка Цісик (Kaсey) - "Пісні з України / Songs of Ukraine" (1980)Оценок: 4310 | Просмотров: 534258
"Володимирові Цісику, скрипалеві-віртуозу, моєму незабутньому батькові присвячую цю збірку пісень“.

Музичний огляд: Голос пані Цісик бездоганний, повний життя та виразності. Час від часу він легкий і фарсовий, часом відшліфований та оперний. Професійний запис і виробництво альбому не привід для його досконалості. Причина в пані Цісик. Її голос ясний. Її дикція вишукана. Відчуваються її почуття. «Квітка», безумовно, один з найкращих альбомів на українському музичному ринку.

До Альбому увійшли пісні: "Іванку", "Пісня про рушник", „Стоїть гора високая“, „Ой видно село“, „Ой ходить сон коло вікон (колискова для Лесі)“, „Сидить дівча над бистрою водою“, „Бабусю рідненька“, „Ой казала мені мати“, „Комарик“, Ніч така, Господи, місячна, зоряна“, „Гандзя“, „І шумить, і гуде“, „Та туман яром котиться“, „У горах Карпатах“, „Взяв би я бандуру“, „Верховино“.

Усі вокальні партії виконані Квіткою Цісик. Збірка була спродюсована та записана в новій оркестровці відомим нью-йоркським композитором-аранжувальником Джеком Кортнером за участі десятка найкращих музикантів Нью-Йорка, серед яких Стюарт Шарф[en] (класична гітара та з металевими струнами), Кеннет Ашер[en] (фортепіано), Пет Ребілло[en] (челеста), Глорія Агостіні (арфа), Джей Ліонхарт[en] та Джон Біл (бас-гітара), Рон Зіто (барабани), Сьюзен Еванс[en] (перкусія), Джордж Мардж (флейта), Девід Недьєн (концертмейстер), Макс Еллен (диригент), Джессі Леві (віолончель). Інші особи, що працювали над створенням альбому — Майкл Делюдж (звукоінженер), Оллі Коттон (асистент звукоінженера), Трой Холдерсен і Едвард Раковіч (мастеринг аудіозапису на Clinton Recording Studios у Нью-Йорку), Барбара Кемпбелл.