[ПРЕМ'ЄРА ] Ірини Федишин 🔺Великий концерт - Цвіте калина (м.Київ)Оценок: 2399 | Просмотров: 326490
Організація концертів Ірини Федишин +380673533903
[Київ -2016 ]
Ірину Федишин вважають музичним феноменом в українському шоу-бізнесі, адже у співачки немає великих ротацій на телебаченні і радіо, а її пісні звучать чи не в кожній українській хаті.
У Києві пройшов перший сольний концерт української співачки Ірини Федишин.(КИЇВ -2016)

Втім, це зовсім не дивно, адже ще за два тижні до початку шоу в касах неможливо було придбати жодного квитка – все місця в залі були продані. Тих же, хто встиг придбати квитки і потрапити на виставу "Цвіте калина", чекали приємні сюрпризи.

У столичному Жовтневому палаці артистка представила оригінальне українське шоу справжнього європейського рівня. Концертна програма, над якою працювало відразу кілька режисерів-постановників (над шоу час працювали понад 100 осіб), була розроблена спеціальна сценографія.

Зазначимо, що в кожному з блоків Ірина Федишин, яка вміє майстерно поєднувати сучасний музичний стиль і якісну пісню з українськими мотивами, постала абсолютно різною: від нарядів до жанрів у репертуарі.

Сюрпризом для глядачів стала поява на сцені відомого українського виконавця Олександра Пономарьова. Народний артист з радістю привітав співачку з дебютним концертом в Києві, прикрасивши концерт усіма улюбленими композиціями "Варто чи ні" і "Чорнобривці". Також глядачі мали можливість побачити виступ балету Х-dance та одного з кращих балетів в Україні – "Форсайт", а також сольний номер Олександра Лещенка.

Несподівано для самої артистки, шанувальники влаштували в залі неймовірної краси флешмоб, піднявши над собою ліхтарики. Так, на кілька хвилин концертний зал Жовтневого палацу перетворився в імпровізоване небо, усипане двома тисячами зірок. Також Ірина Федишин здивувала публіку дуетом зі своїм чоловіком і продюсером Віталієм Човником. Разом творчий і подружній тандем виконали україномовну версію світового хіта Аdagio. Співачка і її команда підготували для шанувальників масштабні декорації, світлове і відео шоу, а також колоритні костюмами.

Практично кожна пісня супроводжувалася своєрідною театралізованою постановкою. – Я вдячна своїй публіці за такий теплий прийом і підтримку і можу сказати, що абсолютно щаслива, – поділилася враженнями після концерту Ірина Федишин. – Дякую за оплески і вашу любов, яка для мене так важлива. І окрема подяка моїй команді, яка змогла створити на сцені справжню казку.

Корінна львів'янка спустилася на сцену у великому вінку з калини і, що символічно, почала концерт з пісні "Україна", зі словами – "Це – моя земля", яку тут же "підхопили" як дорослі глядачі, так і діти. Особливо проникливою, якщо згадати реакцію залу, виявилася пісня-посвята артистки захисникам України "Прошу в неба". На перших акордах пісні люди піднялися зі своїх місць і аплодували стоячи кілька хвилин.

Відразу ж після концерту в Києві, який закінчився кількома виступами на біс, Ірина Федишин вирушила у всеукраїнський тур "Цвіте калина", який відбудеться в 126-ти містах країни.
♥ ♥ Дякую за Like і за Підписку на мій канал ♥ ♥ - user/irynafedyshyn

@shyn.7
@user/irynafedyshyn
@IrynaFedyshyn
@shyn

Закачати музику можна тут:

@ iTunes us/artist/iryna-fedyshyn/id834023683
@ Google Play store/search?q=Iryna%20Fedyshyn&c=music
@ cdbaby Artist/IrynaFedyshyn
@ iTunes ua/album/irina-fedysin/id843168884
@ Ді-Джингл artist/30192

Відтепер можете замовити на свій телефон ді-джингл(замість гудків )-пісня Ірини Федишин- Долоньки входить в топ 10 у каталозі Київстар.Замовляйте тут.Просто відправте вказаний SMS код 203818 на номер 465

Долоньки -код 203818 на номер 465
Життям заплачу - код 199549 на номер 465
Україна - код 180508 на номер 465


(c) 2018